Меню

Час роботи

  • ПН-ПТ: 09:00 - 18:00
  • СБ: 09:00 - 14:00

Гарантія та повернення

  • ЗАКОН України "Про захист прав споживачів" Товар, можливо, повернути або обміняти протягом 14 днів з дня набуття (товарний чек, або товарно-транспортна накладна) за умови, що даний товар не був у експлуатації. В термін 14 днів запчастина повинна бути встановлена ​​на устаткування представником сервісної організації, що має дозвільну документацію на проведення робіт з газовикористовуючим обладнанням підвищеної небезпеки (ліцензія, дозвіл, дійсне посвідчення).


  • Товар можливо повернути або обміняти протягом 14 днів з дня набуття (товарний чек, видаткова накладна, або товарно-транспортна накладна) за умови дотримання товарного вигляду, відсутності механічних пошкоджень і деформацій, і відсутність його в експлуатації. Якщо придбаний у нас товар, був в експлуатації, встановлювався на обладнання, то він не підлягає поверненню з компенсацією коштів, але на нього поширюється умова гарантійної заміни.


  • При виборі товару і оформленні на нього замовлення, покупець повинен назвати менеджеру код товару, зазначений на сайті, попередньо переконавшись, що саме цей товар йому підходить. Якщо на сайті недостатньо інформації для остаточного вибору, то покупець може скористатися консультацією менеджера і уточнити у нього інформацію, якої бракує для вибору товару (зовнішній вигляд, комплектація, упаковка). Якщо при отриманні товару виявиться невідповідність (зовнішній вигляд, комплектація, упаковка, кількість), то товар можна повернути / замінити. Транспортні витрати по поверненню / заміні / отримання відсутніх позицій, лягає на інтернет-магазин.


  • Якщо при виборі товару, покупець не може чітко назвати код товару і звертається до менеджера з проханням допомогти йому у виборі того чи іншого товару, який йому підійде і / або допоможе в ремонті його обладнання, він обов'язково повинен подивитися фото на сайті, рекомендованого йому товару . При цьому вся відповідальність за правильний вибір товару лягати на покупця. Якщо вибір виявився неправильним, товар можна повернути / замінити. Транспортні витрати по поверненню / заміні лягає на покупця.

 

Транспортні витрати по поверненню / обміну лягають на інтернет-магазин «Теплозапчасть» якщо:

  1. Товар не відповідає фотографіям даного коду на сайті;
  2. Товар неповної комплектації, щодо фотографій замовленого коду на сайті;

Транспортні витрати по поверненню / обміну лягають на покупця якщо:

  1. У покупця пропала потреба в товарі;
  2. Покупець помилився при виборі товару;

 

Повернення грошей покупцеві:

1. Гроші за товар повертаються зручним для покупця способом, тільки після отримання товару інтернет-магазином «Теплозапчасть», його перевіркою на наявність товарного, зовнішнього вигляду, комплектації, працездатності як перед відправкою покупцю.

2. Покупцеві може бути відмовлено в поверненні грошей за товар (обміні товару) якщо хоч одне з перерахованих вище умов не дотримано. В такому випадку покупець буде проінформований про відмову і товар відправляється назад покупцеві за його рахунок.

 

Умови гарантійної заміни товару:

Гарантія на придбаний товар діє протягом 6-ти місяців з моменту закінчення 14-ти днів від дати відвантаження, за умови установки на обладнання представником сервісної організації, з дотриманням умов і правил експлуатації, діючих СНиП та ДБН; при наявності заземлення і стабілізуючого пристрою на подачі електроживлення, при наявності очищувальних і зм'якшувати (при наявності жорсткої води) фільтрів. При отриманні інтернет-магазином повернутого товару, він підлягає діагностуванню і в разі виявлення несправності, пов'язаної з браком з вини заводу-виготовлювача, підлягає заміні на новий. (Витрати на транспортні витрати, в даному випадку, лягають на інтернет-магазин). При поверненні в комплекті з товаром повинна бути:

1. копія Акту обстеження обладнання з зазначеними несправностями та копія Акту установки запчастини (виписується представником сервісної організації, що має дозвільну документацію на проведення робіт з газовикористовуючим обладнанням підвищеної небезпеки (ліцензія, дозвіл, дійсне посвідчення),

2. чек про покупку або видаткову накладну, або товарно-транспортна накладна.

У разі не підтвердження провини заводу-виготовлювача, товар не підлягає заміні на новий. В такому випадку покупець буде проінформований про відмову і товар відправляється назад покупцеві за його рахунок.


Протягом терміну дії гарантії (крім 14-ти днів з моменту відвантаження товару), товар підлягає виключно заміні на новий, без можливості повернення грошей, крім випадків, відсутність можливості передачі клієнтові нового товару на протязі 3-х робочих днів.


Гарантійне заміна запчастин:

При виявленні гарантійного випадку обмін буде виконаний за умови повної комплектації товару і відсутності механічних пошкоджень. Гарантійна заміна не поширюються на пошкоджені комплектуючі з порушеннями умов експлуатації та з ознаками внутрішнього втручання в конструкцію товару. Все доставки товару підлягає гарантійній заміні оплачує покупець.


Повертаються товари необхідно відправляти за наступною адресою:
Місто Харків
Склад Нової Пошти: №2
ПІБ одержувача: Реутов Дмитро Володимирович
Телефон одержувача: 050 766-35-76